Tüm dağ manzaralarını görmek ve zirvede tüm eğlenceyi keşfetmek için Palandöken’in zirvesine havadan bir yolculuğa çıkın

20 metre yüksekliğinde ve 150 metre enindeki Türkiye’nin ilk yapay buz parkı, buz tırmanışı yapmak isteyen siz adrenalin tutkunlarına unutulmaz bir heyecan yaşatacak

İnsan Sapanı sizi 11 metre yukarı fırlatıp serbest düşüşe geçince sadece adrenalin dolu bir an hissedeceksiniz.

Dev salıncakta halat desteği ile 11 metre yukarı çekilip şehre doğru bırakıldığınızda uçuyor hissini yaşayacaksınız.

Klasik bir kar tatili aktivitesi olan kızak her yaştan insan için dağda eğlenceli zamanlar geçirmenin en kolay yolu

Dağcılıkla kayak sporunu birleştiren tur kayağı, Palandökenin eşsiz, bakir ve ezilmemiş yamaçlarında sizlere heyecanı ve özgürlüğü fazlasıyla hissettirecektir.

Harika bir kış egzersizi olan hedikli kar yürüyüşü, öğrenmesi çok daha hızlı ve aynı zamanda spor olarak daha ekonomik. Kayak veya snowboard için mükemmel bir alternatif

Palandökende yılın her zamanı düzenlenen bir konser etkinliği veya festival bulunur. Bu etkinliklerin tarihi ve zamanı değişebilir. Oldukça eğlenceli geçen bu konser ve festivallere katılıp anın tadını çıkarmak için etkinlik takvimimize göz atın. .

Engebeli araziler, eşsiz manzaraların eşlik ettiği, farklı zorluk seviyesindeki rotalar ile maceranın adresi Palandökende dağ bisikleti sürüşünün keyfini çıkarın.

Dilerseniz Palandöken’in zirvesi Ejder 3200 metrede bulutlara dokunarak resim çekilin dilerseniz dağın eşsiz manzaralarına tanık olurken anı ölümsüzleştirin.

Dünya'da 2700 metrede bir ilk olan Küre Restorant yöresel yemekleri, dünya mutfağı, tatlıları, sıcak ve soğuk içecekleri ile eşsiz lezzetler sunmaktadır. Erzurum manzarası veya kayakçıları izleyerek kayak sonrası kar manzarasında keyif yapmak isteyenler için unutulmaz anlar yaşatacak.

Modern konsepti ve her tarafının tamamen camla kaplı olmasıyla sizlere ferah bir manzara ve diğer kayakçıları seyrederken sizlere keyifli bir kahve içme imkanı sunuyor.